Interesują cię relacje międzyludzkie? W grupie znajomych analizujesz ich charaktery, osobowości, przemyślenia oraz wzajemne kontakty, spięcia i rozluźnienia? Koledzy i koleżanki zwierzają ci się z problemów sercowych, błagając o powiedzenie, co masz robić? Pełnisz wśród przyjaciół rolę powiernika i pomocnika w sprawach emocjonalnych? Nie masz jednak ochoty wyjeżdżać do dużego miasta, aby studiować? Znaleźliśmy dla ciebie perfekcyjne rozwiązanie! Wyższa Szkoła Psychologii utworzyła właśnie nowy kurs, reklamujący się wdzięcznym "Właśnie Ty - psychoterapeuta z Zabrza". 
Kurs ten, o randze prawdziwego kierunku studiów nauczy cię jak nieść pomoc innym w ich problemach i rozterkach. Będziesz miał za zadanie poznać doktryny psychologiczne, metodologię badań statystycznych, gdzie dowiesz się jak brać udział w badaniach naukowych na ten temat, biologiczne podstawy zachowań, gdzie rozpracowane zostają wszystkie nasze działania, reakcje, wszystko, co dzieje się w naszym życiu w sferze emocjonalnej. Dodatkowo będziesz musiał zaliczyć język angielski łącznie z językiem specjalistycznym oraz filozofię z elementami logiki. Pomoc psychologiczna Zabrze stanie się dla Ciebie sposobem na życie. Technologia informacyjna da ci wiedzę o tym, jak stworzyć własną stronę internetową po założeniu firmy, poznasz różne programy, które dadzą ci taką możliwość. 
Nie wahaj się i zamiast rywalizować z innymi absolwentami o miejsca na prestiżowych uczelniach, wybierz opcję pewną - złóż papiery na nasz kurs "Psychoterapia Zabrze". Na pewno nie będziesz żałować!
Wiecej znajdziesz tutaj.

Fotorelacja

psychoterapeuta zabrze

psychoterapia zabrze

pomoc psychologiczna zabrze