wykształcenie

Prywatne szkoły podstawowe w Toruniu

Prywatne szkoły podstawowe w Toruniu

(...) Już w momencie przyjścia na świat dziecka rodzice starają się robić wszystko, aby zapewnić mu możliwie najlepsze warunki. Otaczają dziecko opieką i miłością, z czasem jednak ta troska przejawia się już w nieco inny sposób niż na samym początku. W późniejszym etapie rodzicom (...)

Szkoła

Szkoła

(...) Szkoła to dla większości dorosłych ciekawe wspomnienia związane z dokuczaniem nauczycieli, lekcjami w grupie rówieśniczej ale także stresem związanym ze sprawdzianami i odpowiedziami przy tablicy. Każdy z nas ma różne odczucia, ale większość jest w stanie powiedzieć jak niewiele z lekcji wynosiło. Współczesne klasy w szkołach w dużych miastach są przeładowane i źle zorganizowane. Zdolni uczniowie nudzą się, a słabsi

Nowa szansa na wykształcenie w szkole policealnej

Nowa szansa na wykształcenie w szkole policealnej

(...) Chyba każdy z nas miał chwilę, gdy powątpiewał w sens swojej edukacji. O wiele atrakcyjniejsze są wyjścia ze znajomymi, pierwsze zapalone papierosy, nielegalne piwo... Nikomu nie chce się uczyć, odrabiać pracy domowej, wkuwać następnych słówek po angielsku. Niestety niektóre osoby nie (...)