Niepubliczna Szkoła Podstawowa Montessori

Aleja Pracy 24
53-232 Wrocław
e-mail: sekretariat@szkola-montessori.com.pl
tel.: 661-446-777

http://www.szkola-montessori.com.pl


Szkoła to dla większości dorosłych ciekawe wspomnienia związane z dokuczaniem nauczycieli, lekcjami w grupie rówieśniczej ale także stresem związanym ze sprawdzianami i odpowiedziami przy tablicy.

Każdy z nas ma różne odczucia, ale większość jest w stanie powiedzieć jak niewiele z lekcji wynosiło. Współczesne klasy w szkołach w dużych miastach są przeładowane i źle zorganizowane. Zdolni uczniowie nudzą się, a słabsi nie nadążają za resztą. Wszystko sprowadza się do wyśrodkowania, na czym cierpią właśnie najsłabsi i najzdolniejsi, których potencjał nie jest wykorzystywany. Ponadto model szkoły, jaki funkcjonuje od wielu lat też nie przynosi efektów, nie daje możliwości rozwoju, zabija kreatywność i uczy wielu zbędnych rzeczy. We Wrocławiu i innych dużych miastach w Polsce na popularności zyskują szkoły alternatywne czy specjalistyczne, które są ciekawsze i lepiej zorganizowane. Popularna staje się szkoła oferująca edukację domową we Wrocławiu, czy szkoła montessori we Wrocławiu.
Wychodzą one naprzeciw oczekiwaniom rodziców i dzieci, tym którzy są niezadowoleni ze standardowej nauki. Szkoły te są odpłatne, dzięki temu nie są przeładowane i realizując program montessori skupiają się na kreatywności dzieci, na ich samodzielnym poznaniu, nie ma siedzeniu w szkolnej ławce i słuchaniu lekcji, z której niewiele uczniowie pamiętają. Szkoła oferująca edukację domową we Wrocławiu to idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na dobrej edukacji dzieci i wszechstronnemu wykształceniu. Uczeń dużo więcej się dowie będąc sam na sam z nauczycielem, ponieważ poziom zawsze jest zgodny z jego możliwościami.
Jeśli szukasz szkoły dla dziecka zobacz tutaj

Fotorelacja

edukacja

kształcenie

wykształcenie